Trasy Rowerowe

Ziemia Kłodzka jest niezwykle atrakcyjna dla zarówno dla pragnących aktywnego wypoczynku rowerzystów jak i spragnionych spokojnego rowerowego relaksu rodzin. Kilkaset kilometrów dobrze przygotowanych tras, bogata infrastruktura pozwalają bezpiecznie podróżować.

Niepowtarzalnym hitem jest system Singletrack Glacensis  którego ścieżki zostały zaprojektowane i wykonane tak, aby cieszyły każdego użytkownika. Jego wyjątkowość polega na tym ,że wokół kilku miasteczek powstał system ścieżek, którymi można zwiedzać wyjątkowe miejsca na całej Ziemi Kłodzkiej.

Wokół Lądka Zdroju rozciąga się ponad 200 km tras rowerowych: w systemie singieltrack glaciensis na ziemi lądeckiej biegną dwie pętle – Orłowiec i Zdrój. Również w Lądku bierze swój początek wiele klasycznych  tras rowerowych.

W Alhambrze możecie Państwo po pełnym wrażeniu dniu pożywić się, zregenerować siły w hotelowym spa korzystając z usług doświadczonych fizjoterapeutów, przechować bezpiecznie rowery i następnego dnia z prowiantem ruszyć w dalszą drogę.

 

Zapisz się na newsletter

Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM