Voucher 14 dni regeneracji z dietą dr Ewy Dąbrowskiej

Voucher 14 dni regeneracji z dietą dr Ewy Dąbrowskiej

Spraw swoim bliskim przyjemność i podaruj im to co najcenniejsze - zdrowie. Zorganizujemy dla Twoich Gości cały pobyt, zaopiekujemy się nimi i spełnimy ich życzenia. Lecznicza dieta dr nauk medycznych Ewy Dąbrowskiej, wzorowana na biblijnym poście Daniela, uruchamia w organizmie procesy samoleczenia, które skutkują wyraźną poprawą samopoczucia. Efektem ubocznym diety jest szybka utrata wagi, post stosowany dłużej pozwala pozbyć się nawet poważnych dolegliwości. Dieta, zwana postem Dąbrowskiej, polega na jedzeniu niskokalorycznych produktów - wybranych warzyw i owoców. Po kilku dniach organizm przechodzi na odżywianie wewnętrzne (endogenne) i zaczyna „wielkie porządki”, czyli usuwanie złogów, chorych komórek i toksyn. Opisanie tego zjawiska przyniosło w 2016 roku Nagrodę Nobla z dziedziny medycyny Japończykowi Yoshinori Ohsumi. Zbadał on mechanizm autofagocytozy, gdy komórki, którym nie dostarcza się odpowiedniej dawki energii, pozyskują ją, żywiąc się swoimi uszkodzonymi i obumarłymi strukturami.Takie właśnie procesy występują podczas niskokalorycznego postu leczniczego. Produkty dozwolone w diecie dr Ewy Dąbrowskiej dają możliwość przyrządzania smacznych i sycących dań z wykorzystaniem ziół i naturalnych przypraw. To prawdziwa bomba witaminowa i mikroelementowa! Kuchnia wg dr Dąbrowskiej w Alhambrze uchodzi za najlepszą w Polsce.

Alhambra jest ośrodkiem certyfikowanym i ma licencję Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej na oferowanie usług opartych na diecie dr Dąbrowskiej.

Voucher może być zrealizowany w okresie 12 miesięcy od daty zakupu, poza terminami specjalnymi, długimi weekendami oraz świętami. W przypadku nieskorzystania z usług hotelu w czasie jego ważności, voucher uważa się za wykorzystany. Voucher nie ma wartości pieniężnej i nie podlega wymianie na gotówkę oraz zwrotom.

Voucher obejmuje:

Ø  13 noclegów dla jednej lub dwóch osób w komfortowo urządzonych pokojach,

Ø całodzienne, smaczne i pięknie podane, wyżywienie zgodne z zasadami diety leczniczej serwowane indywidulanie do stolika,

Ø stały dostęp  do dozwolonych napojów ciepłych i zimnych,

Ø codzienną dawkę aktywności fizycznej (poranny rozruch),

Ø  udział w prelekcjach na temat diety i zasad zachowania zdrowia,

Ø  w trakcie pobytu (na osobę):

  • 6 masaży częściowych (20 minutowe),
  • wstępne i końcowe konsultacje z dietetykiem z pomiarem ciała za pomocą analizatora INBODY,
  • 6 seansów w strefie tężni solankowej (w hotelu)

Ø bezpłatne Wi-Fi,

Ø wstęp do sali treningowej (cardio),

Ø bezpłatne wypożyczenie kijków do nordic walking.

 

Zapisz się na newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen