Voucher 7 dni regenercji z dietą dr Ewy Dąbrowskiej

Voucher 7 dni regenercji z dietą dr Ewy Dąbrowskiej

Spraw swoim bliskim przyjemność i podaruj im to co najcenniejsze -zdrowie. Zorganizujemy wszystko dla Twoich gości, zaopiekujemy się nimi i spełnimy ich życzenia. Dieta lecznicza dr nauk medycznych Ewy Dąbrowskiej, wzorowana na biblijnym poście Daniela, uruchamia w organizmie procesy samoleczenia, które skutkują wyraźną poprawą samopoczucia, a stosowana dłużej pozwala pozbyć się nawet poważnych dolegliwości. Dieta polega na jedzeniu niskokalorycznych produktów - wybranych warzyw i owoców. Po kilku dniach organizm przechodzi na odżywianie wewnętrzne (endogenne) i zaczyna „wielkie porządki”, czyli usuwanie złogów, chorych komórek i toksyn. Opisanie tego zjawiska przyniosło w 2016 roku Nagrodę Nobla z dziedziny medycyny Japończykowi Yoshinori Ohsumi. Opisał on mechanizm autofagocytozy, gdy komórki, którym nie dostarcza się odpowiedniej dawki energii, pozyskują ją, żywiąc się swoimi uszkodzonymi i obumarłymi strukturami. Takie procesy występują również podczas niskokalorycznego postu leczniczego. Zaletą tej diety jest fakt, że nie limituje ilości posiłków, a dozwolone produkty dają możliwość przyrządzania smacznych i sycących dań z wykorzystaniem ziół i naturalnych przypraw. To prawdziwa bomba witaminowa i mikroelementowa!

Alhambra jest ośrodkiem certyfikowanym i otrzymała licencje Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej na oferowanie usług opartych na diecie dr Ewy Dąbrowskiej.

Voucher może być zrealizowany w okresie 6 miesięcy od daty zakupu, poza długimi weekendami oraz świętami. W przypadku nieskorzystania z usług hotelu do czasu jego ważności, voucher uważa się za wykorzystany. Voucher nie ma wartości pieniężnej i nie podlega wymianie na gotówkę oraz zwrotom.

Voucher obejmuje:

Ø  6 noclegów  w komfortowo urządzonych pokojach,

Ø całodzienne, smaczne i pięknie podane,  wyżywienie zgodne z zasadami diety leczniczej serwowane indywidulanie do stolika,

Ø stale dostępny bufet dozwolonych napojów ciepłych i zimnych,

Ø codzienna dawka aktywności fizycznej (poranny rozruch, wycieczki po najbliższej okolicy, inne),

Ø  udział w prelekcjach na temat diety  i zasad zachowania zdrowia,

Ø  w trakcie  pobytu (na osobę) :

  • 3 masaże częściowe 20 minutowe,
  •  wstępne i końcowe konsultacje z dietetykiem z pomiarem ciała za pomocą analizatora INBODY
  •  6  seansów w strefie tężni solankowej (w Hotelu)

Ø bezpłatne Wi-Fi,

Ø wstęp do sali treningowej (cardio),

Ø bezpłatne wypożyczenie kijków do nordic walking,

Ø dodatkowe zniżki w pakiecie:

  • 10 % rabatu na wszystkie zabiegi w Uzdrowisku Lądek-Zdrój
  • 10% rabat na masaże i zabiegi w hotelowym  SPA

Zapisz się na newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij