VOUCHERY UPOMINKOWE

VOUCHERY UPOMINKOWE

Zawsze jest dobry  czas na wręczenie  prezentu będące wyrazem uznania i podziekowania dla naszych kontrahentów i pracowników.  Otwarty voucher do eksluzywnego rodzinnego hotelu będzie oryginalnym i pożądanym prezentem. Zapraszamy.  

VOUCHERY UPOMINKOWE

 

DLA PRACOWNIKA

Zawsze jest  doskonały czas by wyrazić swoje uznanie dla pracowników, którzy współtworzą nasze firmy.  Zamiast bonów do marketów proponujemy dla Państwa pracowników ekskluzywne  vouchery , które mogą w dowolny sposób wykorzystać w naszym hotelu. Wypoczynek, uroczysta rodzinna kolacja w restauracji Alchemia , masaż, weekend w Alhambrze to jedne z licznych możliwości jakie Twemu pracownikowi przyniosą satysfakcje.

DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH

W podziękowaniu za  współpracę dla twoich kontrahentów ekskluzywny voucher będzie doskonałym prezentem. Niebanalnym, oryginalnym i dopingującym do współpracy w nadchodzącym czasie.

 

 WAŻNE:

  • Prezent zawsze będzie w 100% trafiony. Wachlarz usług od pobytów w hotelu, poprzez zabiegi w SPA, uroczyste lub kameralne spotkania w  restauracji, wycieczki, to gwarancja doskonałej nagrody lub prezentu dających pełną satysfakcje.
  • Koszty z zakupu można pokryć z funduszu socjalnego lub funduszu nagród.
  • Wystawiamy faktury vat.

WARTOŚĆ:

  • Voucher może opiewać na dowolną,  uzgodnioną kwotę do wykorzystania w całości w Hotelu Alhambra na wszelkie oferowane usługi.

TERMINY:

  • Voucher jest ważny przez 180 dni od daty wystawienia.

Zapytaj o ofertę

* Pola wymagane

Zapisz się na newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij