Zdrowie & spa

strefa zdrowia w Spa

Alhambra zaprasza do kameralnego hotelowego SPA i szczególnie poleca nasze gabinety masażu i kosmetyczne.

MASSADA The Natural Therapy to hiszpańska, w pełni naturalna marka kosmetyczna, która słynie z niezwykłych zabiegów wykorzystujących olejki eteryczne.  Rytuały MASSADA odprężają umysł, poprawiają cerę, rewitalizują  i przywracają naturalną równowagę, która jest kluczem do osiągnięcia piękna i dobrego samopoczucia. 
MASSADA SPA w ALHAMBRZE to magiczne miejsce, w którym tradycja spotyka się z innowacją, a wewnętrzna harmonia tworzy zewnętrzne piękno.

Zapraszamy również do jedynej w Kotlinie Kłodzkiej tężni solankowej, w której mgła solna z naturalnej solanki wydobywnej od 124 lat w Uzdrowisku Zabłocie pozwala na skorzystanie z dobroczynnych inhalacji, których godzinny seans w tężni dostarcza organizmowi tyle samo jodu co trzy dni plażowania. Połączone z seansem w suchej saunie fińskiej doskonale regenrują i uodparniają organizm.

Naprzeciw ALHAMBRY znajduje się nowoczesny basen  23. Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego wraz z centrum zdrowia i regeneracji.  W odległości niespełna 100 metrów od hotelu położony jest główny budynek uzdrowiska Lądek-Długopole SA - Wojciech Zdrój z neobarokowym basenem z wodą termalną oraz bogatą ofertą zabiegów sanatoryjnych. Nasze hotelowe  SPA  oraz te dwa centra przyrodolecznicze, rehabilitacyjne i uzdrowiskowe w Lądku-Zdroju oddajemy do dyspozycji gości  ALHAMBRY. Obsługa recepcji zajmie się dla Państwa rezerwacją wybranych zabiegów prozdrowotnych. Jeśli chcą Państwo mieszkać w kameralnym, luksusowym hotelu i jednocześnie mieć dostęp do bazy sanatoryjnej najstarszego polskiego uzdrowiska – zapraszamy do ALHAMBRY.

 

 

Galeria

Zapisz się na newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij