Komfortowy hotel

Alhambra

Mieści się w zabytkowym, pochodzącym z końca XIX wieku, budynku z elementami architektury mauretańskiej. Nazwa willi została zapożyczona od najpiękniejszego pałacu świata - hiszpańskiej Alhambry.
Gruntowna renowacja hotelu zakończyła się latem 2015 roku. Dziś Alhambra z pietyzmem odrestaurowana, łączy historię z nowoczesnością i otwiera swoje drzwi dla spragnionych aktywnego wypoczynku rekreacji i wzmocnienia zdrowia.  
Wierzymy, że odżywianie buduje siły życiowe i odporność, a jelita są naszym drugim mózgiem. Nasze diety (dr Dąbrowskiej, immuno i sirtuinowa) są smaczne i uzdrawiające ciało i ducha.
Zapraszamy do uroczego, komfortowego hotelu, w którym każdy szczegół służy dobremu samopoczuciu i wygodzie Gości.
Alhambra znajduje się w centrum Kotliny Kłodzkiej, krainy słynącej od wieków z uzdrawiającego klimatu, leczniczych wód bijących z licznych źródeł oraz wielu atrakcji turystycznych i niepowtarzalnej atmosfery sprzyjającej relaksowi. Bez wątpienia odnajdą tu Państwo swój raj i siódme niebo, jak o Alhambrze mawiali jej mauretańscy twórcy.

Galeria

Zapisz się na newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij