Turnusy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej


 

Czas, który Cię uleczy

i rozpocznie pozytywne zmiany!

Dieta lecznicza dr nauk medycznych Ewy Dąbrowskiej, wzorowana na biblijnym poście Daniela, uruchamia w organizmie procesy samoleczenia, które skutkują wyraźną poprawą samopoczucia, zaś stosowana dłużej pozwala pozbyć się nawet poważnych dolegliwości. Dieta polega na jedzeniu niskokalorycznych produktów - wybranych warzyw i owoców.

Po kilku dniach organizm przechodzi na odżywianie wewnętrzne (endogenne) i zaczyna „wielkie porządki”, czyli usuwanie złogów, chorych komórek i toksyn. Opisanie tego zjawiska przyniosło w 2016 roku Nagrodę Nobla z dziedziny medycyny Japończykowi Yoshinori Ohsumi. Objaśnił on mechanizm autofagocytozy, gdy komórki, którym nie dostarcza się odpowiedniej dawki energii, pozyskują ją, żywiąc się swoimi uszkodzonymi i obumarłymi strukturami.Takie procesy występują właśnie podczas niskokalorycznego postu leczniczego dr Dąbrowskiej. Zaletą diety jest to, że nie limituje ilości posiłków, a dozwolone produkty dają możliwość przyrządzania smacznych i sycących dań z wykorzystaniem ziół i naturalnych przypraw.

Dieta dr Dąbrowskiej w Alhambrze to jedyna szansa połączenia odżywiania zgodnego z zasadami postu warzywno- owocowego z korzystaniem ze słynnych wód lądeckich. Kurort Lądek-Zdrój słynie na całym świecie z wód siarczkowo-fluorkowo-radonowych i radonowych. Występują one tu w niezwykłym stężeniu,  wspomagają własne siły organizmu i leczą wiele schorzeń skórnych, neurologicznych,  reumatologicznych oraz ortopedycznych. 

 

 

Galeria

Zapisz się na newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij