Successful business

Alhambra loves business

ALHAMBRA developed from dreams of friendly business. 

Training, conferences, lectures, sittings, banquets and business parties are our daily bread.  
The hotel is prepared to organise meetings for up to 50 people with accommodation. In association with other, nearby hotels of common standard, we are able to hold a group of 150.  
Perfectly equipped conference halls, unforgettable cuisine and active leisure in mountains accompanied by the wealth of the resort is a formula for a successful business. 

Szkolenia, konferencje, wykłady, posiedzenia, bankiety i biznesowe przyjęcia to nasza codzienność.
W hotelu możemy zorganizować spotkania dla 50 osób z noclegiem. We współpracy, z oddalonymi o kilkaset metrów hotelami o podobnym standardzie, możemy przyjąć grupę 150 osób.
Doskonale wyposażone sale szkoleniowe, niezapomniana kuchnia i aktywny wypoczynek w górach oraz dobrodziejstwa uzdrowiska to nasz przepis na udany biznes w ALHAMBRZE.

Sala kinowa ma ponad 50 metrów kwadratowych, ogród zimowy blisko 40 metrów.
Sala kinowa znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji Alchemia i recepcji. Jej usytuowanie bardzo ułatwia  komunikację zarówno z obsługą kuchni jak i zapleczem recepcyjnym. Sala na wymiary  9m*6 m, wysokość 3,2 m, 54 m kwadratowe. W ustawieniu kinowym mieści 50 osób, w konferencyjnym (ze stolikami) 45 osób.
Ogród zimowy również łączy się z restauracją oraz ma bezpośrednie wyjście na zewnątrz hotelu, w miejscu gdzie urządziliśmy letni ogródek. Goście lubią tu spędzać przerwy kawowe i lunchowe. Sala ma 9m*4m, wysokość 3,2 m, powierzchnia 38 m kwadratowych. W ustawieniu kinowym mieści 35 osób, w konferencyjnym (ze stolikami) 28 osób.

Gallery

Zapisz się na newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close